W latach 2008, 2012 i 2016 firma „METALCON” została wyróżniana w rankingu „Gazela Biznesu” a co za tym idzie należy do grona najdynamiczniej rozwijających się firm sektora MSP.

Byliśmy wielokrotnie uhonorowani Certyfikatem Dobroczynności przez Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” oraz tytułem przedsiębiorstwa „FAIR PLAY” nadanym przez Krajową Izbę Gospodarczą.

CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI

„Międzynarodowa Wywiadownia Gospodarcza Creditreform w dniu 2015-09-24 przeprowadziła badanie wiarygodności kredytowej naszej firmy. Miło nam poinformować, iż całościowa ocena kondycji finansowej naszej firmy, w szczególności zdolność do terminowego regulowania zobowiązań została oceniona jako bardzo dobra i nasza firma zdobyła prestiżowy Certyfikat Wiarygodności Płatniczej. Autentyczność certyfikatu można sprawdzić klikając w poniższy link:

Certyfikat Wiarygodności

Wywiadownia gospodarcza Creditreform powstała w 1879 roku w Niemczech i jest obecnie jedną z trzech największych na świecie organizacji zajmujących się oceną zdolności kredytowej przedsiębiorstw oraz windykacją i zarządzaniem należnościami.